piątek, 28 marca 2014

Garnier Ekspresowy demakijaż oczu 2 w 1


Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o produkcie do demakijażu Garnier Skin Naturals Ekspresowy demakijaż oczu 2 w 1. Jest to dwufazowy płyn do demakijażu oczu z ekstraktem z arganiny. Zamknięty jest w małej 125ml buteleczce, za którą zapłacimy około 14 złotych.
Przede wszystkim płyn cudownie zmywa normalny makijaż oczu bez potrzeby ich pocierania, jednak kiedy użyłam wodoodpornego eyelinera zmywanie szło gorzej i musiałam natrzeć się wacikiem żeby całkowicie go z oka usunąć. Nie wiem jak się sprawdza przy np. tuszu wodoodpornym bo takowego nie używam, jednak myślę że podobnie trzeba pocierać, chociaż producent twierdzi że taki makijaż powinien zmywać się bez szalonego tarcia ;)

Nie podrażnia oczu, nie zostawia tłustej powłoki. Jeżeli chodzi o wzmocnienie rzęs to nie zauważyłam tu większej różnicy po tym produkcie. Niestety nie dość że dostajemy małą butelkę tego produktu to według mnie zużywa się w tempie ekspresowym.
Generalnie produkt przypadł mi do gustu bo mogę nim zmyć szybko codzienny makijaż oczu bez jakiegokolwiek ich pocierania. Jednak wydajność pozostawia tutaj wiele do życzenia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz