środa, 26 marca 2014

Odżywka Gliss Kur Million Gloss


Po nizbyt udanych relacjach z szamponem z serii Million Gloss Gliss Kur’a, dzisiaj trochę pozytywniej o ekspresowej odżywce z tejże serii. Jest to odżywka w spray’u zamknięta w ładnej niebieskiej butelce. W cenie około 15zł otrzymujemy 200ml produktu. Według producenta odżywka jest skierowana do włosów matowych i bez połysku. Ma ona zapewnić dłuotrwały blask i miliony refleksów we włosach, a także ułatwić rozczesywanie i układanie włosów.

Mam brązowo-rude włosy (farbowane) i muszę przyznać że po użyciu tej odżywki delikatnie się błyszczą. W porównaniu z szamponem bardzo podoba mi się że efekt jest właśnie delikatny i nienachalny ;) Faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów i przyjemnie pachnie. Spryskiwacz jest bardzo dobry - robi lekką mgiełkę. Generalnie lubię taką formę odżywki bo nie trzeba nic spłukiwać, tylko psik psik i gotowe :) Jest bardzo wydajna, używam od miesiąca i ubytek produktu jest naprawdę znikomy.
Podsumowując, produkt fajny, ułatwia rozczesywanie włosów, lekko nabłyszcza (chociaż chyba nie na każdych włosach będzie można ten efekt zobaczyć). Jednak nie wiem czy zakupiłabym ponownie bo jakoś na kolana mnie nie powaliła.

0 komentarze:

Prześlij komentarz